Ciekawe zajęcia dla maluchów – kurs gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci Kraków - na tej stronie przeczytasz o aktualnej ofercie.

Dzieci uwielbiają uczestniczyć w gotowaniu – przystrajać ciasta czy wybierać i przynosić składniki. Chciałabyś rozwijać zapał kulinarny Twojej pociechy? Poznaj warsztaty kulinarne dla dzieci. Z tego wpisu dowiesz się, jak wyglądają takie lekcje.

Kurs gotowania dla dzieci rozwija kreatywność małych kucharzy

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla pociech w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. W trakcie warsztatów dzieci nie tylko nabywają praktyczne umiejętności, ale również uczą się samodzielności oraz rozwijają swoją pomysłowość. A jednocześnie świetnie się bawią. Komponowanie ciekawych smaków, opanowywanie prostych przepisów oraz wybieranie oraz mieszanie ingredientów – całość powoduje, że maluchy chętnie eksperymentują i i działają bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają także zasady, jakie panują w kuchni, co pozytywnie podnosi ich bezpieczeństwo w czasie gotowania. W warsztatach biorą udział również rodzice, jest to tym samym świetna okazja do spędzenia wspólnie czasu z potomkiem. Rodzice mogą obserwować kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a potem degustować to, co przygotowały.

Jak wygląda kurs gotowania dla dzieci?

Spotkania organizowane są w Krakowie i trwają trzy godziny. W trakcie warsztatów uczestnicy szykują deser oraz danie główne. Mali entuzjaści sztuki gotowania mogą wybrać specjały włoskiej kuchni – przyrządzić pyszny makaron na słono bądź słodko, albo spróbować swoich sił w pieczeniu aromatycznej, udekorowanej świeżymi dodatkami pizzy. W czasie kursu dzieci przygotowują także przepyszny deser – mus z polewą oraz kruchym ciastem. Nauka połączona z zabawą to najlepsza metoda spędzania wolnego czasu, a samodzielne przygotowywanie ulubionych posiłków daje pociechom moc szczęścia. Nawet najbardziej przekorny maluch będzie z pasją przykładać się do przyrządzania doskonałej pizzy czy dekorowania deseru. Warsztaty kulinarne dla dzieci są organizowane przez zawodowego szefa kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie i wspaniałe podejście do maluchów.

Kontakt z firmą:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]