Polski psycholog w UK – profesjonalna pomoc

Potrzebujesz pomocy polskiego psychologa Northampton? Kliknij tu.

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy tłumnie poczęli udawać się do Wielkiej Brytanii. Aktualnie z uwagi na Brexit zjawisko emigracyjne w zasadzie zanikło, ale nadal nie brakuje chętnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii tworzy wiele utrapień, z którymi trudno jest się uporać bez pomocy specjalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu okolicznościach jest niezbędny?

Pobyt na emigracji i związana z tym rozłąka z bliskimi, a także zatrudnienie na terenie obcego kraju, rodzą wiele komplikacji, którym wyjątkowo ciężko jest sprostać. Separacja z bliskimi często powoduje ogromną sytuację stresową. Do tego w wielu przypadkach dochodzą również kłopoty z nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami lub w ogóle ze znalezieniem etatu. Nieznajomość języka, która do tej pory jest dość często spotykana, sprawia, że bardzo szybko ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do istotnych wahań nastroju lub nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego rodzaju niezwykle trudno jest zapanować bez wsparcia psychologicznego. W związku z tym nie trzeba obawiać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega rozmowa?

Rozmowy ze specjalistą mają miejsce w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy obawiać się, że historie opowiedziane podczas wizyty zostaną powierzone osobie postronnej. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie trzeba ukrywać swoich problemów oraz słabości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, w jaki sposób uporać się ze stresem, a także pomaga identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Wizyta prowadzona jest w języku polskim, za sprawą czego odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba, która zgłasza się z problemem nie musi wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama właściwie zrozumie to, co mówi jej psycholog.

Kontakt z firmą:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339