Najlepsze metody wybielania zębów

Zdrowe i śnieżnobiałe zęby to marzenie wielu osób. Niestety bakterie codziennie wpływają na nasze szkliwo i sprawiają, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze domowe środki wybielające wystarczają. Jak odzyskać wspaniały uśmiech? Które metody wybielania są najskuteczniejsze?

Wybielanie zębów – lampa czy paski?

Czyszczenie jamy ustnej po każdym posiłku to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze ustrzeże przed przebarwieniami. Cukry i inne czynniki powodują, że nasz uśmiech traci swój naturalny blask. Domowe sposoby pielęgnacyjne (soda oczyszczona, pasty, paski), nie gwarantują długotrwałych rezultatów. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna posiada szereg metod, które przywracają zębom śnieżnobiały odcień. Jakie zabiegi są w tym momencie najbardziej popularne? Dentyści szczególnie polecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która gwarantuje świetne efekty już po 3 zabiegach. Światło emitowane przez aparat jest całkowicie bezpieczne dla człowieka.

Wybielanie zębów nawet o 14 tonów

Jak wygląda wybielanie zębów lampą BEYOND? Wstępnym etapem jest przegląd stanu jamy ustnej. Następnie przy pomocy specjalnego szablonu oznacza się odcień zębów przed zabiegiem. Po przeprowadzeniu wstępnych czynności, dentysta przystępuje do nałożenia preparatu z utleniaczem na wybrany ząb lub wszystkie zęby. Istotny jest również dobór właściwego odczynu żelu. Żel naświetlany jest przy pomocy lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny efektywnie redukując nieestetyczne zażółcenia. Zabieg BEYOND wybiela zęby nawet o 15 odcieni, efekty są więc niesamowite i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu należy unikać czerwonego wina, czarnej kawy przez przynajmniej kilka dni. Osobom, które z powodu przeciwwskazań nie mogą stosować lampy BEYOND zaleca się wybielanie zębów za pomocą szyn wybielających.