kufry motocyklowe

Jak wybrać kufry na motor

Nie ma znaczenia, czy jesteś wielbicielem dalekich ekspedycji motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do miejsca pracy – prawdopodobnie nierzadko musisz przetransportować jakikolwiek bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to banalne. Niektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w największym stopniu praktycznych oraz bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu będzie kufer na motor. Jednak jaki kufer na motor zakupić?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motocykl – wersje / Kufry do motocykla – rodzaje / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, jaki jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież zakłada się po jego lewej i prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje plusy. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne i stabilne, a na domiar tego – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co poprawia komfort jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je kupić pojedynczo czy też od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, właśnie dlatego nim dokona się zakupu, należałoby zapoznać się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i zakupić taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równolegle oba warianty, a to pozwoli Tobie przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego wyboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie wyłącznie na cechy produktu, ale również na jego markę. My rekomendujemy w szczególności markę GIVI, jaka na ogromne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz fenomenalny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Kontakt z firmą:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]