Zadbaj o oprawę eventu – o usłudze cateringu na imprezę

Chcesz zamówić catering na imprezy? Skieruj się tu.

Lato obfituje w nadzwyczaj popularne ostatnio imprezy plenerowe czy pikniki firmowe, ale właściwie każdego dnia w rozmaitych punktach w Polsce prowadzone są bankiety, benefisy bądź sympozja. Takie imprezy muszą mieć należytą oprawę, której niezbędnym elementem są profesjonalnie przyrządzane i smakowite posiłki. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Najlepsze przekąski, profesjonalni kelnerzy – o cateringu na imprezę

Zamówiłeś salę na imprezę lub zdecydowałeś się już na punkt, gdzie urządzisz piknik? Super! Teraz musisz zadbać o to, aby zaproszeni na event goście mieli dostęp do przepysznych napojów, przekąsek oraz ciepłych dań. Weź pod uwagę, że w przypadku istotnych bankietów w złym tonie jest ustawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku i mieć nadzieję, że goście obsłużą się samodzielnie. Ważna jest cała oprawa – wygodne ustawienie stolików, eleganckie ozdoby, jak również poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy eventu z pewnością docenią też, jeśli potrawy będą podawać im doświadczeni kelnerzy, a posiłki będą ułożone na talerzu niczym w najlepszych restauracjach.

Dlaczego warto skorzystać z możliwości zlecenia cateringu imprezowego?

Atutem zamówienia oferty cateringu eventowego jest bezsprzecznie to, iż zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przygotuje pyszne posiłki, ale też szczegółowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy i przekąski będą dostarczone we wskazane miejsce, zespół firmy cateringowej rozłoży i udekoruje stoły, a następnie wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać uczestników podczas wydarzenia. Na życzenie zamawiającego, jeżeli pozwoli na to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą wzbogacić imprezę demonstracją live cooking, co dla gości może być jedyną okazją, by prześledzić z bliska jak pracują najlepsi kucharze. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje w branży od wielu lat i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju eventów, zarówno tych liczących setki gości, jak i kameralnych. W trakcie ustalania niuansów oferty zasugeruje ona, które napoje, przekąski i potrawy najlepiej będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]