Wylatujesz na długo? Zostaw samochód na parkingu długoterminowym

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Kraków lotnisko parking długoterminowy, uzyskasz na https://pandaparking.pl.

Jedziesz na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Naszym kraju. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu, zlokalizowanego bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa parkujących pojazdów pilnuje monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co zapewnia, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich pakunków w autobusie miejskim czy pociągu.

Czy warto z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Przeważającą zaletą parkingu przy lotnisku w w Krakowie są rozsądne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking proponuje też bezpłatny przewóz pasażerów wprost pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa przez internet lub telefonicznie – ekspresowo i bez problemów, a anulowanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można zrealizować gotówką (w PLN i €) bądź przelewem bankowym. Kolejnym atutem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]