Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Tu znajdziesz więcej informacji o parking lotnisko Kraków Balice.

Możliwość przybycia nawet w najbardziej oddalone zakątki świata, komfort oraz szybkość – to najważniejsze atuty podróży lotniczych, które sprawiły, że tego typu wyprawy zyskały olbrzymią popularność. Podróż, której elementem jest przelot samolotem, wiąże się aczkolwiek z kilkoma uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie problem dotarcia do portu lotniczego – a niemało osób w tym celu musi przecież przebyć wiele kilometrów. Tak daleką drogę najłatwiej jest pokonać własnym autem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne komplikacje łączące się z dotarciem na lotnisko prywatnym autem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Monitorowany parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie internetowej

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą śmiało zorganizować swój wyjazd tak, aby do lotniska dojechać swoim samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę wozu, toteż w trakcie podróży nie muszą naturalnie się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą ochroniarze, a pomocniczą asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość telefonicznej rezerwacji, dlatego nie trzeba martwić się, że po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie postawić auta. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niezwykle ważne podczas opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na pomoc jego załogi

Gdy zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu monitorowanego w okolicy portu lotniczego możemy spodziewać się także licznych udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez problemów. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia sposobność skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Oprócz tego klienci mogą liczyć na wsparcie obsługi parkingu w nagłych sytuacjach, jak np. ujście powietrza w oponach bądź rozładowany akumulator.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]