Parking przy lotnisku w Balicach – zalety i jego oferta

Tutaj przejrzysz ofertę parkingu Balice.

Latanie jest coraz popularniejszym sposobem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by udać się w podróż musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego auta, pojawi się pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Twój samochód pod dobrą opieką – tani parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w podkrakowskich Balicach, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, na których niewielkim kosztem możemy zostawić samochód na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]