sale do wynajęcia na imprezy kraków

Organizacja imprez firmowych – jak wybrać lokal?

Imprezy firmowe to nie tylko weekendy integracyjne czy grille dla pracowników i ich bliskich, mające za zadanie zbudowanie silnych więzi pomiędzy zatrudnionym i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, np. po to, by celebrować otrzymane nagrody branżowe, a także przeróżne kursy, konferencje czy bankiety dla kontrahentów biznesowych. Takie imprezy wymagają dobrego planowania, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane potem do marketingowych.

Szukasz miejsca na organizację imprezy firmowej? Nie wynajmuj zwykłej sali!

Jeżeli nie posiadamy w firmie przystosowanych pomieszczeń, w których można urządzać bankiet, należy poszukać usług wynajęcia lokali, które zdołają pomieścić wszystkich zaproszonych uczestników uroczystości. Ważne jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoim stylem do rangi organizowanego wydarzenia. Ekskluzywne spotkania dla akcjonariuszy marki, w czasie których fetowany jest jej sensacyjny sukces, nie mogą mieć miejsca w pierwszym lepszym lokalu. Wypada w takich sytuacjach zorganizować event w klimatycznym miejscu, które dobitnie uwydatni rangę wydarzenia. Natomiast jeżeli na imprezę zaproszone będą osoby nie rezydujące w bliskim sąsiedztwie lokalu, warto zdecydować się na salę, zlokalizowaną niedaleko rozbudowanej bazy hoteli, do której można dojechać błyskawicznie.

Planowanie imprezy firmowej

W toku organizacji imprezy firmowej nie wolno zignorować tak istotnego elementu, jak zagwarantowanie zaproszonym gościom zimnych oraz ciepłych napojów i przekąsek. Trafnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania doświadczonej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w wyznaczony punkt pysznych dań dla gości, ale także doradzi jakie dania wybrać do menu i weźmie na siebie ozdobienie stolików. W czasie pokazowych gal wskazane jest również zapewnienie obecnym na sali najlepszej obsługi. Wypada więc szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko smaczne, lecz i rewelacyjnie prezentujące się dania, jak również kelnerów, którzy będą serwować posiłki w zgrabny sposób.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]