Jak wybrać miejsce na wesele?

Jeżeli interesuje Cię aktualna oferta sali weselnej w Krakowie i okolicach, skieruj się na palacradziwillow.pl.

Ślub i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym krewni państwa młodych oraz sproszeni goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeśli młoda para zechce wyprawić przyjęcie dla ogromnej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakiemu będzie musiała stawić czoło, jest wybór najlepszego domu weselnego, w którym uczestnicy będą bawić się w ten wyjątkowy wieczór w komfortowych warunkach.

Sala weselna – jakie czynniki warto wziąć pod uwagę?

Wybierając lokal na wesele nowożeńcy musi rozważyć kilka znaczących czynników. Przede wszystkim musi ustalić ilość uczestników zabawy, żeby być pewnym, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, aby mieli gdzie tańczyć. Poza tym narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od kościoła położony jest dom weselny i czy przedostanie się do niego nie będzie uciążliwe. Jeżeli na ślub zaproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, powinno się poszukiwać sali weselnej, w okolicy której znajduje się bogata baza noclegowa. Kolejną kwestią jest sama organizacja wesela, a więc wybranie menu, znalezienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej i dekoracja stołów . Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze kompleksowej organizacji przyjęcia weselnego.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – sale weselne na ponad setkę zaproszonych

Narzeczeni z małopolski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą zaplanować przyjęcie ślubne w szalenie malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach wesela urządza się od setek lat, a każde z nich zyskuje niesamowitą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi podjąć 130 gości. Przyjęcie może zostać wyprawione też w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez problemu ok. 350 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego w Balicach jest to, że umiejscowiony jest raptem 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegową. Przejazd gości po ceremonii do Pałacu nie będzie więc trwać dłużej aniżeli 30 minut.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]