Chcesz urządzić imprezę rodzinną? Skorzystaj z usługi cateringu okolicznościowego

Potrzebujesz sprawdzić, kto ma w swojej ofercie catering okolicznościowy? Na co czekasz? Koniecznie wejdź na lastrada.pl.

Zbliża się ważny dla ciebie dzień i chcesz świętować go wraz z rodziną i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to liczne grono gości, których należy nie tylko mieć gdzie usadowić, ale i poczęstować ich smacznymi trunkami i daniami. Możesz próbować przyrządzać je samodzielnie, ale przy większej liczbie zaproszonych ciężko jest tego dokonać w pojedynkę. Ponadto to twoje święto i pragniesz się nim cieszyć, a nie kryć się w kuchni lub udawać kelnera. Z tego powodu organizację menu na rodzinne wydarzenia zalecamy zlecić firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – przyrządzanie menu zleć profesjonalistom!

Gdy wymienia się usługę cateringu gros osób myśli z miejsca o eventach biznesowych czy cateringu weselnym. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdego gospodarza było samodzielne przyszykowanie ważnych spotkań rodzinnych i dopiero przy rzeczywiście znacznej liczbie biesiadników dopuszczał on opcję skorzystania z profesjonalnego wsparcia w tym zakresie. Tym bardziej, iż przez długie lata usługa cateringu nie oferowała obsługi niedużych rodzinnych spotkań, a niekiedy także tych większych, o ile nie łączyło się to z wynajmem lokalu. Współcześnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – więc czy skorzystamy z opcji wynajmu sali czy wygodniej będzie urządzić imprezę we własnym ogrodzie lub mieszkaniu, firma cateringowa przywiezie nam w wybrane miejsce zamówione dania.

Catering okolicznościowy – pomoc w przystrojeniu i rozstawieniu stolików

Catering okolicznościowy jest literalnie ofertą skrojoną na każde rodzinne święto. Wykwalifikowani szefowie kuchni bez problemu przygotują dania pasujące do stylu wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na rocznicę ślubu, na chrzciny czy na komunię. Catering okolicznościowy obejmuje dodatkowo obsługę komersów, półmetków oraz studniówek. Szukając firmy świadczącej taką usługę zalecamy postawić na taką, która będzie mogła dopasować menu do wizji i – co ważne –portfela klienta, jak również kompleksowo obsłużyć event, m.in. udostępniając wykwalifikowanych kelnerów czy pomagając w ustawieniu i dekoracji stolików.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]