Chcesz świętować pełnoletność z klasą? Wynajmij lokal na urodziny

Oferta sali na 18 w Krakowie w dobrej cenie. Sprawdź co dla Was mamy.

Częstokroć w przypadku różnych rocznic, urodzin czy imienin nie urządzamy żadnych przyjęć z krewnymi oraz znajomymi, traktując ten dzień jak każdy inny. Ale zdarzają się takie ważne życiowe chwile, których właściwe celebrowanie jest wręcz obligatoryjne, a pierwszym z nich jest bezsprzecznie ukończenie 18 roku życia, czyli “osiemnastka”.

Lokal na 18 urodziny – zorganizuj jedyną w swoim rodzaju imprezę

Wraz z ukończeniem 18 lat następuje mnóstwo zmian w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła głosować w wyborach, spożywać i nabywać napoje alkoholowe, zaczyna rozliczać się z fiskusem oraz pełnić funkcje w instytucjach publicznych i państwowych. Jednak zbliżając się do 18 lat raczej nie myśli się o tak odpowiedzialnych zagadnieniach – dla młodzieży na pierwszym miejscu jest możliwość zorganizowania pamiętnej imprezy ze znajomymi. Da się ponownie urządzić “domówkę”, ale czy taka zabawa będzie się bardzo wyróżniać na tle innych? Rzecz jasna, że nie będzie. Wobec tego lepszą drogą jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Często kilku znajomych postanawia urządzić wspólną imprezę z tej okazji, co wymaga wynajęcia dość pojemnego lokalu, lecz równocześnie pozwala na obniżenie jednostkowych kosztów. Wybierając miejsce na imprezę urodzinową skoncentruj się na salach oferujących obszerną przestrzeń taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), a także na salach, które współpracują z doświadczonym dostawcą cateringu, który zapewni najlepsze przekąski imprezowe. Chciałbyś urządzić przyjęcie pod gołym niebem? Znajdź lokal na urodziny z dostępem do ogrodu – w gorące miesiące można rozstawić w nim spory namiot i zorganizować grill.

Sala na osiemnaste urodziny – jakie posiłki będą najodpowiedniejsze?

Wszyscy mają świadomość, iż zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie piją alkohol. Należy w związku z tym obligatoryjnie zadbać o to, żeby niepełnoletni, a przecież może ich nie brakować pośród obecnych, nie miały dostępu do drinków z alkoholem.

Szałowy wystrój sali także jest niesłychanie ważny, by uczestnicy całkowicie wczuli się w ducha imprezy. Zalecamy więc wybrać lokal na urodziny, który zatroszczy się o udekorowanie przestrzeni zgodnie z wytycznych solenizanta, jak również dobrze rozlokuje stoły z posiłkami oraz napojami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” rewelacyjnie sprawdzi się menu typu finger food, bazujące na drobnych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo skonsumować bez konieczności siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostroi przekąski nie tylko do charakteru imprezy, ale też do zasobności portfela i finansów klienta.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]