Catering weselny – ważny element udanego przyjęcia ślubnego

Catering na wesele - dalsze informacje o tej usłudze.

Spotkania okolicznościowe, które są na ogół istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak śluby, chrzty czy komunie, od lat nie są już organizowane w mieszkaniach wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Teraz są to wydarzenia, na które zaprasza się nierzadko nawet i setkę osób. Oczywiste jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie ułożyć jadłospisu, a następnie naszykować oraz dostarczyć posiłki uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy zabawa ma trwać parę godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też wynikł ogromny popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Nie stresuj się – postaw na catering na wesele

Urządzanie imprezy weselnej to silny stres, wywołany licznymi godzinami poświęconymi na przygotowanie zaproszeń, dobór wystroju sali, układanie listy gości i szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również konieczność zamówienia stosownej ilości napojów oraz przekąsek serwowanych podczas przyjęcia, a co istotne – przyrządzanie ciepłych dań, które oczarują zaproszonych gości i zbiorą ich wszystkich przy stole. Główny posiłek na przyjęciu weselnym musi mieć wspaniałą oprawę. Goście przecież liczą na to, że stoliki będą poprawnie nakryte i cudownie udekorowane, potrawy będą wyśmienite i atrakcyjnie ułożone na talerzach, jak również że obsługa na czas będzie podawać gościom następne posiłki. Najwyższy stopień organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych managerów, kucharzy i kelnerów, obytych w obsłudze imprez zarówno w salach, jak i tych urządzanych w plenerze.

Jadłospis wesela ułożysz z propozycji firmy cateringowej

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego kieruje się własnymi regułami, zarówno w kwestii aktywności dla gości, jak i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe zazwyczaj posiadają ułożoną uprzednio listę sugerowanych dań głównych, napojów oraz przekąsek dopasowanych do estetyki wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy ewentualnie pozyskać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej reprezentantem. Zamawiający ma zatem możliwość osobiście skompilować menu z zaproponowanych potraw. Trzeba jednak podkreślić, że firmy oferujące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe propozycje i nierzadko na prośbę kontrahenta zgadzają się przyrządzić indywidualne zestawy dań.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]