Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie

Na lastrada.pl/catering-dla-firm/ dowiesz się, kto ma w swojej ofercie catering dla firm Katowice.

Szkolenie, ważne spotkanie biznesowe lub sympozjum – każda pokaźniejsza firma z pewnością kiedyś stanie przed nieodzownością zaplanowania eventu tego rodzaju. Łączy się to z licznymi zadaniami, które zwykle nie wchodzą w zakres obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. przyszykowanie przekąsek oraz napojów dla jego zaproszonych gości. Jeżeli na planowanym spotkaniu mają pojawić się ogromne tłumy, warto skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering firmowy – zapewnij zaproszonym na konferencję przekąski i napoje

Sympozja oraz warsztaty biznesowe to wydarzenia trwające z reguły po 5-7 godzin, częstokroć także przez parę kolejnych dni. Ich partycypanci dostają dokładny program prelekcji, między którymi wskazane są średnio dwie-trzy kilkunastominutowe przerwy, w trakcie których ciężko jest zjeść sycący posiłek w pobliskiej restauracji. Z tej przyczyny konieczne jest zapewnienie gościom małych przekąsek i napojów, które mogą szybko spożyć w czasie przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, nawet wziąć ze sobą na salę, w której odbywa się szkolenie. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można spożyć bez ryzyka zabrudzenia garnituru i dłoni. Usługa cateringu dla firm obejmuje również dostarczenie sprzętu do przyrządzania napojów gorących.

Planujesz szkolenie? Nie zapomnij o przerwie kawowej!

Przerwa kawowa jest niezmiernie potrzebna, daje bowiem uczestnikom czas na odpoczynek po kilku godzinach głębokiej koncentracji. Poza tym jest to też możliwość rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz obgadania w bardziej hermetycznej grupie zagadnień poruszanych na spotkaniu. Automat z herbatą i różnymi napojami, który można spotkać w pomieszczeniach socjalnych firm, nie ma szans sprostać perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy renomowanych sympozjów bądź płatnych kursów nie mogą przecież pić z tekturowych kubeczków, jedząc własnoręcznie zrobione bądź kupione po drodze w piekarni kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc rangę spotkania i jednocześnie pokaże, że jego organizator zadbał też o wygodę partycypantów.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]