Koniec z ręcznym księgowaniem faktur w firmie! O automatycznej księgowości

Zajrzyj tutaj, jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji w temacie automatycznej obsługi należności.

Przedsiębiorcy nieprzerwanie poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie ograniczyć czas przeznaczany na obsługę części procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Co oferuje Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest na skutek integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem finansowo-księgowym firmy. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a następnie kontroluje czy przyszły przelewy od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich ma przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych istotnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko większych podmiotów, ale też i tych mniejszych, które w miesiącu wystawiają około 100 faktur. Flobo posiada jeszcze jedną pożyteczną funkcję, nadzwyczaj pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla biur podróży, pensjonatów i firm oferujących usługi

Zastanawiasz się czy robot Flobo to korzystne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka wariantów automatycznej obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bezbłędnie księguje należności z tytułu abonamentów, w związku z tym znakomicie sprawdzi się w szkołach niepublicznych albo językowych, innymi słowy tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się też hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Jeśli firma za wykonanie usługi wymaga wcześniejszej płatności, Flobo będzie nadzorować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]