Wyprawy górskie wymagają zdrowia i dobrej kondycji

Wyprawy górskie - dowiedz się więcej o ofercie na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Lubisz kop adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeśli jesteś aktywnym podróżnikiem, który docenia rzetelnie opracowane i bezpieczne eskapady w towarzystwie wykwalifikowanych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych turystów

Exploruj.pl organizuje trekkingi, które prowadzą na szczyty nieomal wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają dynamiczne spędzanie wolnego czasu i dysponują umiarkowanym doświadczeniem w tego typu wycieczkach. Żeby wziąć udział w wyprawie niezbędna jest świetna sprawność fizyczna, jak również dobry stan zdrowia. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o odmiennym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to trekking dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w wyprawach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km n.p.m. Bardzo wysokim stopniem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o zaawansowanych umiejętnościach i sporej wytrzymałości.

Z jakiej przyczyny powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne doznania. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić pragnienia i poznać swoje reakcje w trudnych warunkach. Firma korzysta z zawodowych liderów oraz przewodników znających naturę górskiego terenu, ale również ochoczo dzielących się swoimi umiejętnościami z członkami wyprawy. Potrafią oni też zminimalizować ewentualne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. w Dolomity, Alpy czy na pasmo Pirin.

Kontakt z firmą:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]