kurs blender, kurs modelowania 3d

Tworzenie animacji i modeli w programie Blender 3D

Świat rysunku nieustannie ewoluuje i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe metody na rzecz tworzenia swoich prac wyłącznie w formie cyfrowej. Dostępne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko wolność wykonywania grafik 2D, ale również modelowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wiąże się w tej chwili dużymi wydatkami – można bowiem zainstalować program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który równocześnie jest całkiem bezpłatny.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem doświadczonego dydaktyka

Korzystania z każdej aplikacji można nauczyć się we własnym zakresie, lecz proces ten ciągnie się wtedy dłużej i nieraz bywa niezwykle frustrujący. Dlatego też zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie sporo korzyści głównie tym, którzy niedawno odkryli program Blender 3D. Zaznajamianie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami bądź nanoszenie różnorodnych tekstur i efektów na modelowany przedmiot przebiegnie szybciej, jeżeli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela. Instruktor na bieżąco prowadzi korektę projektów wykonywanych przez uczestnika kursu doradzając, które elementy wymagają dopracowania oraz podpowiadając ku temu stosowne rozwiązania. Jak w przypadku każdego kursu dobrze jest, żeby odbywał się on w jak najmniej licznych zespołach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów jak i entuzjastów 3D

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dzisiaj zdolnością poszukiwaną i cenioną w szczególności w świecie projektowania, filmu i gier wideo. Poznanie oprogramowania Blender 3D poszerza tym samym przyszłe perspektywy zawodowe. W trakcie kursu można stworzyć wstępne profesjonalne dzieła, które potem można bez skrępowania umieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to natomiast, że kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników takich warsztatów to po prostu pasjonaci 3D i artyści pragnący odkryć nowe formy ekspresji czy też rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności.

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]