Kurs rysunku dla dzieci i przyszłych studentów ASP

Szukasz więcej wiadomości o kursie rysunku? Doskonale trafiłeś! Wejdź na domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/.

Uwielbiasz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Architektury na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze efekty i przyjazną atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, jak również konsultacji online.

Kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o pasjonatach, którzy pragną realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo albo grafika. Na kursy tego rodzaju zapisują się również osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, projektowaniem wnętrz czy digital designem. Znakomitą propozycją na urozmaicenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to także digital painting, kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaprocentuje za kilka lat. Warsztaty prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku!

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]