Chcesz studiować na ASP? Zapisz się na lekcje rysunku

Kursy rysunku Kraków - w tym miejscu dowiesz się więcej o aktualnej ofercie.

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, niemniej jednak nawet osoby, które nie łączą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Udowodniono wszak, że nawet okazjonalne rysowanie ma zbawienny wpływ na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pomaga się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest również istotnym elementem edukacji. Liczne korzyści wynikające z rysowania powodują, iż spory odsetek ludzi decyduje się na to, by poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką opcję daje nam szkoła rysunku prowadzona przez profesjonalnych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których adresowana jest oferta nauki rysunku, jest naprawdę szerokie. Niektóre zajęcia przygotowywane są z myślą o najmłodszych, dla których są okazją do kształtowania wrażliwości, wyobraźni i zdolności manualnych. Wiele osób rozpoczynających lekcje rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to w szczególności takich miast jak Poznań, Kraków, Warszawa czy Gdańsk. Nie brak także kursów adresowanych do amatorów – tych, którzy zwyczajnie uwielbiają rysować i chcą robić to jeszcze lepiej, w pełni korzystając ze swojego potencjału.

Czego dowiemy się w szkole rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dostosowane do potrzeb osób o różnorodnych zainteresowaniach artystycznych. Mnóstwo czasu przeznacza się na rysunek – to zdecydowanie najpopularniejsza forma plastycznej aktywności. Niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to rzecz jasna nie jedyne kursy, które możemy wybrać. Dobre szkoły oferują też lekcje malarstwa cyfrowego (ang. digital painting) i rysunku architektonicznego.

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]