Szukasz drukarki 3D dla swojej firmy? Zobacz co oferuje CadXpert

Chcesz kupić drukarkę 3D Kraków? Wejdź na cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie CadXpert odnajdziesz tylko drukarki 3D od najlepszych producentów tych rozwiązań: MakerBot i FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej ofercie, pracują m.in. w technologiach: PolyJet, SLA i FDM.

Stratasys – lider branży drukarek 3D

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom nowoczesne technologie oraz maszyny. Ocenia się, że stosując drukarki 3D oraz pozostałe produkty Stratasys można nieomal o 90% zredukować koszty produkcji i czas na nią przeznaczony. Główne idee pracy specjalistów marki Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych usług i drukarek 3D, jak również wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Najlepiej sprzedające się produkty oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Kolejnym uznanym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta marka w branży maszyn do druku przestrzennego? Formlabs produkuje bardzo zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLS i SLA. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduży model, pracujący w autorskiej, nowej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest formą technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie inne urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się bezproblemową obsługą oraz funkcjonalną budową. Czym prekursorska technologia LFS różni się od SLA? Znacznie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i szybkością druku, jak również drobiazgowym odzwierciedleniem najmniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dzięki temu można wydrukować tożsame makiety, do czego dąży się z reguły w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej marki mają rozległe zastosowanie w rozmaitych sektorach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu innych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dedykowane dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany druk jest precyzyjny oraz solidny, a w toku procesu drukowania nie dochodzi do przesunięcia się warstw ani nie występują zniekształcenia.

Kontakt z firmą:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]