Sklep jeździecki online – akcesoria i produkty dla miłośników koni

W tym miejscu znajdziesz pełną ofertę internetowego sklepu jeździeckiego.

Sklepy z akcesoriami do jazdy konnej online przybierają na popularności, gdyż oferują duży wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z popularniejszych sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty oferuje?

Akcesoria do jazdy konnej – internetowy sklep dla koni

Sklep dla koni online Horse-Trade.pl oferuje zarówno artykuły jeździeckie, jak i produkty przeznaczone dla koni. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży w internecie, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiej oferty na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kurtki, kaski i toczki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są też siodła, derki, ochraniacze, owijki, wodze, wędzidła, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także wymienić artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – wysokiej jakości grzebienie, szczotki, a także profesjonalne preparaty.

Sklep dla koni online – czy warto skorzystać z jego oferty?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria do jazdy konnej, ale posiada w sprzedaży także produkty specjalistyczne, które trudno jest dostać w stacjonarnych sklepach sportowych. Zwolennicy jazdy konnej znajdą tutaj między innymi specjalistyczne elektrolity, pasze, witaminy i suplementy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ pokarmowy, oddechowy czy odporność. W ofercie dostępne są również minerały i witaminy na sierść i kopyta, a także smakołyki.

Kontakt z firmą:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]