Odświeżacze powietrza – stosuj tam, gdzie liczy się dobre wrażenie

Zamów neutralizatory zapachu na verdeavis.pl.

Na to, jak nasz dom będzie oceniany przez odwiedzających go gości, wpływa nie tylko jego wygląd. Równie istotny okazuje się zapach. Niestety, nawet przy zachowaniu idealnego porządku, nie uda nam się usunąć z mieszkania wszelkich przyczyn niemiłych woni. Mogą one pochodzić z toalety, kuchni, a także innych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz metod, pomogą zakamuflować przykre zapachy, a niekiedy całkiem je usunąć, jest naprawdę szeroki. Bardzo dobre rezultaty daje używanie neutralizatorów zapachu.

Neutralizatory zapachu – wkłady do muszli i rozpylacze

Neutralizatory zapachu występują w różnych formach, co sprawia, iż bez problemu dopasujemy je do naszych wymogów. Najpopularniejsza postać, w jakiej występują profesjonalne odświeżacze powietrza to płynny koncentrat. Należy rozrzedzić go wodą w odpowiedniej proporcji, a następnie przelać do butelki z rozpylaczem i zastosować w nieprzyjemnie pachnącym pomieszczeniu. Neutralizatory zapachu mają także inne formy – np. kostek do pisuaru czy też muszli klozetowej, a także automatycznych rozpylaczy, uruchamiających się po wykryciu wskazanego poziomu stężenia jakiejś substancji albo w określonych porach.

Odświeżacze powietrza – stosowane w ogólnodostępnych toaletach

Profesjonalne neutralizatory zapachu, w przeciwieństwie do środków stworzonych z myślą o domowym użytku, są przewidziane do szerszych zastosowań. Bazową grupę ich odbiorców stanowią firmy sprzątające. Dzięki ich pomocy mogą w sprzątanych łazienkach i innych pomieszczeniach zlikwidować nieprzyjemne nuty. Odświeżacze powietrza są także stosowane przez inne firmy – na przykład MOP-y na autostradach, kina lub restauracje, a także placówki jak np. żłobki i szpitale i inne podmioty posiadające własne, dostępne publicznie ubikacje.

Kontakt z firmą:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]