Nie tylko lakier – pyłki i ozdoby do paznokci

Zobacz, gdzie kupić pyłki do paznokci.

Zdobienie paznokci na pozór jest proste. W rzeczywistości to skomplikowane zadanie wymagające stosownych umiejętności oraz specjalnych materiałów. Wygląd manicure wykonanego przez wykwalifikowaną kosmetyczkę wynagradza jednak koszty związane z jej pracą oraz zakupem akcesoriów. Nieszablonowo ozdobione paznokcie wywołają zachwyt u każdego, kto je zauważy, a dla właścicielki stają się powodem autentycznej dumy. Jakie ozdoby do paznokci możemy wybrać w salonie kosmetycznym? Jak dobrać produkt, który będzie najlepiej wyglądał na naszych dłoniach?

Naklejki i pyłki do paznokci

Do zdobienia paznokci w teorii wystarczy najzwyklejszy lakier. Należy jednak mieć na uwadze, iż za jego pomocą nie uzyskamy naprawdę ładnych efektów. Te są możliwe jedynie przy użyciu pomocniczych środków, takich jak pyłki do paznokci. Z ich pomocą paznokcie będą prezentować się dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, które możemy osiągnąć przy użyciu pyłków do paznokci to między innymi lustrzane odbicie, metaliczny odblask czy każdy wymyślony wzór. Poza pyłkami, producenci oferują również ozdoby do paznokci w formie naklejek pozwalające na osiągnięcie wrażenia odblasku holograficznego.

Które marki produkują ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz inne dodatki nadające im wyjątkowy wygląd znajdziemy w ofercie wielu marek, które często są wyspecjalizowane w ich produkcji. Najpopularniejsi producenci kosmetyków, akcesoriów i ozdób do paznokci to m.in. Semilac, Christian Louboutin, Inglot, Catrice, Maestro, Milani, Silcare oraz Lit Cosmetics.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]