Nie tylko firanki i zasłony – zdecyduj się na shuttersy na okna!

Sprawdź, gdzie kupić okiennice shutters.

Projektując aranżację wnętrza, sporadycznie poświęca się dużo uwagi oknom. Przeważnie decyzja pada na szablonowe aranżacje, a więc firanki oraz zasłony, które nieraz zestawiane są dodatkowo z roletami. Jednakże jest jeszcze inne mniej rozpowszechnione w Polsce rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobne, czyli inaczej mówiąc – shuttersy.

Okiennice ozdobne shutters – nowość w europejskich domach

Główną właściwością shuttersów (bądź też po polsku – szatersów) jest to, że poziome lamele zamontowane na tych okiennicach dekoracyjnych są ruchome, wobec tego można ustawiać je w różnych pozycjach, zależnie od kaprysu mieszkańców. Producenci wykonują je z drewna, z płyt pilśniowych, a także PCV. Shuttersy instaluje się najczęściej na oknach, jednakże jednakowo dobrze sprawdzają się na drzwiach szafy. Okiennice dekoracyjne shutters to co prawda dodatek na okna, który w polskich domach wykorzystuje się jeszcze sporadycznie, ale każdy z nas z pewnością rozpoznaje je z ekranu telewizora bądź kina, ponieważ te okiennice są często wykorzystywane na terenach z ciepłym klimatem, czyli w południowych Stanach USA i w krajach śródziemnomorskich.

Dlaczego warto postawić na shuttersy?

Shuttersy to okiennice ozdobne które nie tylko znakomicie się prezentują, ale mają też pożyteczne funkcje. Z ich sprawą można w pasywny sposób kontrolować użycie energii słonecznej: latem uniemożliwiać nagrzewanie się pokojów, a zimą – utrzymać ciepłe powietrze przez dłuższy czas. Shuttersy wspaniale komponują się z przeróżnymi stylami aranżacyjnymi i można założyć je na przeważającej większości okien. Wytwarza i montuje się je na zlecenie, co sprawia, że są stosunkowo kosztowniejszym rozwiązaniem niż przykładowo żaluzje. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom niesłychanie szykowny wygląd, zatem podwyższają wartość posesji. Wypada też zaznaczyć, iż okiennice wewnętrzne shutters reguluje się bez pomocy żyłek, co właściciele psotnych psów i kotów oraz rodzice małych dzieci, które poplątać zwisające linki, uznają zapewne za dużą zaletę.

Kontakt z firmą:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]