Hurtownia słoików i butelek szklanych – oferta dla producentów i manufaktur

Zamów butelki szklane w hurcie.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie trwać ludzkość nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, że przeważająca część rynku produktów spożywczych należy do gigantycznych koncernów, jest to jednocześnie sektor, w którym wyśmienicie radzą sobie niewielkie firmy, o ile trafią do klienta ze swoim autorskim, ekologicznym czy też smakowitym wyrobem. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi zostać opakowane tak, by towar długo pozostał zdatny do spożycia, a zatem np. w szklane słoiki i butelki. Plusem tego typu opakowań jest to, iż są ekologiczne, dlatego że poddać je recyklingowi.

Słoiki oraz butelki w hurcie to metoda redukcji kosztów

Jasne jest, że oferty sprzedaży kierowane do odbiorcy indywidualnego różnią się dostrzegalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niedużym zakładem produkującym takie artykuły, jak przykładowo oliwę, pasty warzywne lub dżemy, będzie zużywać rocznie nie kilkuset pojemników ze szkła, ale ilości zdecydowanie przekraczające liczbę kilku tysięcy. Kupno słoików oraz butelek w hurcie będzie tym samym dla niego zarówno formą zmniejszenia wydatków, bo zamawiając towar w hurtowych ilościach zazwyczaj można spodziewać się znacznego rabatu od hurtownika, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań szklanych znacznie obniży się, gdy zamówimy je u krajowego hurtownika butelek oraz słoików. Dzięki temu też otrzyma towar o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu kupisz słoiki i butelki w paletach

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują różnego kształtu i pojemności butelki ze szkła (doskonałe do rozlewania soków, piwa czy wina) i słoje. Dowożone są one do nabywcy na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – w zależności od objętości opakowań – po 500, 1400, a nawet 4000 sztuk wybranego pojemnika. Firmy dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą także odebrać zamówiony towar samodzielnie z magazynu hurtowni. Razem z słoikami i butelkami w hurcie można dodatkowo kupić większą ilość innych potrzebnych elementów, jak korki, nakrętki lub kapsle dopasowane do wybranego rodzaju opakowania.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]