Chemia przemysłowa – impregnaty i środki czystości

Znajdź środki czystości.

Żeby zachować porządek – tak w zakładzie pracy lub budynku użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu – niezbędne są stosowne sprzęty oraz środki. O ile do typowych prac porządkowych na ogół wystarczające będą uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to wiele prac będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące pomagają uporać się nawet z poważnymi zabrudzeniami, gwarantując szybkie sprzątanie i pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i dystrybutorzy chemii profesjonalnej?

Profesjonalna chemia przemysłowa – eliminacja zabrudzeń różnego rodzaju

Asortyment środków do czyszczenia skierowany jest zarówno do przedsiębiorstw (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i sprzedających chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy brud z różnorodnych powierzchni – również tych porowatych i tym samym trudnych do dokładnego umycia. Są pośród nich środki sporządzone z myślą o pozbywaniu się rzadkich zabrudzeń, między innymi graffiti, kamienia kotłowego, wykwitów pleśni czy też osadu z tłuszczów.

Ochrona powłok przy użyciu chemii przemysłowej

Profesjonalne środki czystości umożliwiają również na konserwację oraz zabezpieczenie powłok szczególnie wystawionych na szkodliwe działanie różnorodnych czynników i wandalizm. Znajdziemy pośród nich środki do zabezpieczenia metali przed korozją, specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, jak również środki chroniące przed graffiti. Warto wspomnieć, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (między innymi linoleum czy betonu) i nie tylko chronią je przed pobrudzeniami, ale również nadają im atrakcyjny wygląd.

Kontakt z firmą:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]