Biżuteria z bursztynem

Chcesz zamówić biżuterię z bursztynem? Koniecznie odwiedź ten adres.

Biżuteria z bursztynem nadal jest modna – tak wśród młodzieży, jak i nieco starszych osób. Zainteresowanie nią nie może bądź co bądź dziwić – złoto Północy należy przecież do najatrakcyjniejszych materiałów, a swoboda jego w nadawaniu mu rozmaitych kształtów sprawia, że wytworzone z niego ozdoby można dostosować do wszystkich mód. Aby cieszyć się jej właściwościami, musimy o bursztyn właściwie zadbać. W jaki sposób? Przeczytajcie nasz poradnik.

Biżuteria z bursztynem – jak ją chronić?

Złoto północy to nadzwyczaj wrażliwy materiał – z uwagi na to biżuteria z bursztynem koniecznie musi być trzymana w odpowiednich warunkach. Każdy wisiorek powinniśmy owinąć miękką tkaniną, a następnie szczelnie zapakować w plastikowy worek oraz umieścić w drewnianej szkatułce. Pamiętajmy, by w jednym opakowaniu nie przechowywać kilku wisiorków – mogą się bowiem porysować.

Biżuteria z bursztynem przetrwa dziesięciolecia

Jantar nie toleruje mocnych substancji czyszczących. Lepiej zatem postąpimy, wybierając do jego czyszczenia łagodniejsze specyfiki – na przykład oliwę z oliwek albo mydło dla najmłodszych. Biżuteria z bursztynem powinna być pielęgnowana miękką szmatką, nieznacznie nasączoną wodą – w żadnym wypadku nie możemy użyć jej za dużo.

Stara biżuteria z bursztynem

Znalazłeś w szufladzie wiekową biżuterię z bursztynem? Na pewno nadal robi niesamowite wrażenie, jednak czas zostawił na niej swoje piętno. Czy da się ją odnowić? Próbując uczynić to samodzielnie, możesz jedynie pogorszyć sprawę – najlepiej więc postąpisz, powierzając ją złotnikowi.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]