Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Skieruj się tu, aby zaopatrzyć się w balon do wina.

Balon do wina to znakomity podarunek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania trunków domowej roboty. W jakich objętościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Gąsior na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako pomysłowy upominek dla znajomych – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, urodzin, imienin, jubileuszu bądź obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to też doskonała dekoracja stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal gąsior na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Organizujesz wesele i chciałbyś poczęstować uczestników domowym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki gąsiorom do wina bez problemu przewieziesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe baniaki na wino wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]