Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Szukasz słoika z kranikiem? Wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od wielu lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub robionych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych napojów i deserów. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, które posiadają mnóstwo zastosowań. Jak możemy je zastosować? Kiedy przyda się słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, że wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoje mają duże objętości (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem jest świetną ozdobą stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on często wykorzystywany do podawania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania kompotów, lemoniad, oranżad oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego atutem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]