Skuteczna promocja firmy w Mapach Google

Dowiedz się, jak zamówić promocję firmy w Mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie obowiązkowy punkt promocji marki w internecie. Dzięki niej jesteśmy widoczni dla internautów wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i umożliwia to pozyskanie wielu klientów. Istnieje doskonała metoda, by wśród mnóstwa podobnych firm w naszym mieście wyróżnić się na Mapach Google i wyprzedzić konkurentów. Jednak czym jest wirtualny spacer? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze efektywniejsza? Czy należy w niego zainwestować? Odpowiedzi przedstawiamy w niniejszym artykule.

Czym jest promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia wizytówki w Google Moja Firma i pojawieniu się na mapie w danej miejscowości. Od tej pory jesteśmy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom, którzy poszukują konkretnych marek, przedsiębiorstw bądź usług. Niemniej jednak sama obecność w tym miejscu może być niewystarczająca, aby zdystansować konkurencyjne marki i przyciągnąć do siebie klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, trzeba zrealizować kilka dodatkowych działań, które pozwolą nam sprawniej się reklamować. Na pewno należeć do nich będzie dodanie w wizytówce GMF wszelkich aktualnych informacji, stosownej prezentacji firmy, adresu strony internetowej firmy oraz umieszczenie estetycznych fotografii. Istnieje też inna znakomita metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas z tłumu wielu marek, bowiem nadal mało podmiotów ją stosuje. Jest to wirtualny spacer po firmie, który można umieścić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google poprzez wirtualny spacer 3D

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro bądź lokal. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki spacer możemy także odbywać na różnorodnych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie “każdego kąta” naszej firmy. Choć technika ta jest prosta do zrealizowania, jest nad wyraz efektowna i przyciąga wielu internautów. Wciąż jednak niewiele przedsiębiorstw postanawia ją zastosować, pomimo tego, iż wirtualny spacer 3D ma sporo zalet i jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Zaleca się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, gdyż sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki, które posiadają profesjonalne i wysokojakościowe zdjęcia oraz wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość zwiedzenia naszej firmy, hotelu czy kliniki, częściej dadzą się przekonać do skorzystania z naszych usług. Raz wydane środki na utworzenie wirtualnego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Kontakt z firmą:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]