Praktyczny gadżet reklamowy – torba bawełniana z nadrukiem

Przed właścicielami marek, którzy organizują promocję bądź wybierają się na targi, częstokroć stoi dylemat, jaki gadżet reklamowy ze sobą zabrać. Powinien on wszak nie tylko przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, ale także być na tyle praktyczny, by regularnie z niego korzystali i w ten sposób utrwalali więź z marką. Gadżetem tego rodzaju są m.in. torby z logo firmy.

Trwałość i inne atuty toreb z nadrukiem

Sprawdzając katalogi firm zajmujących się nadrukami na gadżetach reklamowych łatwo dostrzec, iż pod frazą “torba” kryje się sporo artykułów. Są to m.in. torby na zakupy – prawdopodobnie najpopularniejszy i najbardziej praktyczny gadżet promocyjny. Nadruk logotypu czy nazwy imprezy na jutowych, bawełnianych oraz płóciennych torbach na ramię zawsze wspaniale się prezentuje, a jednocześnie jest wystarczająco wytrzymały, aby przez długi czas utrzymywać się na tkaninie. Innym atutem takich toreb jest ich koszt. Zależnie od rodzaju torby oraz wielkości zamówienia, cena najczęściej rozpoczyna się od paru złotych za jedną sztukę. Grafikę można wykonać też na torbach na notebooka lub torbach termoizolacyjnych i konferencyjnych. Są to akcesoria, które docenią np. organizatorzy prestiżowych sympozjów oraz pokazów. Rzecz jasna, cena toreb tego rodzaju i wykonania nadruku na nich jest w takich przypadkach zdecydowanie wyższa – dochodzi do kilkudziesięciu złotych.

Gdzie opłaca się zamówić torby z własnym nadrukiem?

Firmy prowadzące działania marketingowe na ogół zlecają jednoczesne wykonanie wielu różnych gadżetów. Winny zatem poszukiwać hurtowni z gadżetami, która posiada w ofercie jeszcze przynajmniej kilkanaście innych artykułów reklamowych do zadruku. Razem z torbami bawełnianymi warto zdecydować się m.in. na nadruk na ręcznikach, koszulkach czy pozostałych przydatnych produktach z tkaniny lub dodać do zlecenia o standardowe gadżety reklamowe, jak smycze, długopisy i ołówki, które nadal są lubiane przez klientów.