Masz profil biznesowy na Facebooku? Dodaj tam panoramy sferyczne wnętrz firmy

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto przygotowuje zdjęcia 360 stopni? Koniecznie kliknij tutaj.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niezmiernie atrakcyjna i stosunkowo nowa forma przedstawiania pomieszczeń lokali gastronomicznych czy zakładów pracy. Zwykle spotykamy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma lub Google Street View, ale również natrafiamy na nie na najpopularniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość dodania na profilu firmy takiej panoramicznej fotografii. Jak zatem możesz użyć zdjęcia 360 stopni do popularyzacji Twojej firmy na Facebooku? Wskazówki prezentujemy w dalszej części tekstu.

Co wyróżnia zdjęcia 360 stopni na Facebooka?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które można oglądać pod każdym kątem. Dowolne obracanie zdjęcia daje wrażenie rzeczywistego przebywania w oglądanym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku umożliwiają oglądanie budynku, lokalu lub nieruchomości poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego typu tworzy się przy pomocy dedykowanych aparatów i aplikacji. Dla odbiorców wyłączną różnicą w porównaniu do zwykłych zdjęć cyfrowych jest sposobność wybrania myszką takiego zdjęcia, a następnie poruszanie nim w dowolnym kierunku.

Panoramy sferyczne – reklamuj swój biznes

Panoramy sferyczne na Facebooka to wspaniała metoda na promowanie Twojego biznesu bądź firmy. Panoramy 360 stopni dają znaczne możliwości prezentacji pomieszczeń biura, lokalu gastronomicznego albo hostelu. Taka forma zdjęć jest o wiele bardziej intrygująca oraz pozwala gruntownie poznać dane miejscem. Umieszczenie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta oraz podniesie jego zaufanie w stosunku do usług przez nas oferowanych, co zaprocentuje o wiele większym prawdopodobieństwem, że z nich skorzysta.

Panoramy sferyczne warto udostępnić na Facebooku szczególnie jeśli prowadzimy biznes, który bazuje na najwyższej jakości wnętrzach (np. sale konferencyjne bądź hotel), ale również jeśli chcemy przybliżyć naszym klientom biuro, w którym pracujemy czy też nakłonić zainteresowane osoby, żeby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne.

Przygotowanie panoram sferycznych zleć zawodowcowi!

Przygotowanie sferycznego zdjęcia panoramicznego, chociaż w teorii jest możliwe do opracowania samodzielnie, jednakże do celów reklamowych rekomenduje się zatrudnić wykwalifikowanego fotografa, który zajmuje się zawodowo tematyką interaktywnych fotografii. Dlaczego to zalecane rozwiązanie? Polecenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje pewność przygotowania dobrych jakościowo zdjęć, które w dodatku będą bardziej interesujące dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też droga czy trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się lista fotografów zalecanych przez Google do przygotowania panoram sferycznych. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci profesjonaliści, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google oraz opublikowali określoną ilość prawidłowych panoram 360 stopni.

Kontakt z firmą:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]