Usługi dla firm – optymalizacja strony i sklepu internetowego

Optymalizacja strony pod Google - więcej szczegółów o tej usłudze.

Wydałeś fortunę na swoją witrynę www, a ona nie zachęca kolejnych klientów? Jest świetnie zaprojektowana oraz wyposażona w najnowsze technologie, ale klientów wcale nie jest więcej? Licznik odsłon nie rusza się pomimo intensywnych działań? Najpewniej powodów powinieneś szukać w małej widoczności w sieci. Internauci zwykle korzystają z popularnych wyszukiwarek – każdy przedsiębiorca powinien więc zadbać o to, aby witrynę jego przedsiębiorstwa internauci wyszukali bez większych problemów. Jak to zrobić? Należy zacząć od samej strony, optymalizując ją zgodnie z zaleceniami Google.

Na czym polega optymalizacja stron?

Optymalizacja strony to różne modyfikacje polegające na dopasowaniu strony do wymogów Google. Są to tak modyfikacje kodu strony, jak i zapełnienie jej odpowiednim contentem. Jest to bardzo ważne ze względu na to, że roboty Google oceniają strony według z góry ustalonych algorytmów – ważne jest na przykład semantyczne użycie znaczników w kodzie oraz użycie fraz kluczowych.

Powierz optymalizację stron specjalistom

Optymalizacja stron to działanie wymagające sporej wiedzy o wciąż modyfikowanych algorytmach Google – dlatego też złym rozwiązaniem okaże się modyfikowanie strony bez pomocy specjalistów korzystając z ogólnodostępnych tutoriali. O wiele lepiej postąpimy zlecając to sprawdzonej agencji SEO i rozpatrując to jako inwestycję – zyski osiągane przez nasze przedsiębiorstwo mogą podnieść się już po kilku miesiącach od wykonania optymalizacji.

Kontakt z firmą:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]