Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Pragniesz poznać więcej informacji o pozycjonowaniu stron Kraków? Skieruj się na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Ogólna dostępność internetu oraz prostota korzystania z niego w celu znalezienia potrzebnych towarów i usług doprowadziła do tego, iż każda firma pragnie obecnie być zauważalną w sieci. W rzeczy samej, samo postawienie strony www nie znaczy, że potencjalni klienci do nas trafią – najważniejsza jest przecież obecność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo niedużych przedsiębiorstw, które świadczą usługi tylko w określonym województwie bądź wręcz w jednej miejscowości, np. w Krakowie lub w Gdańsku, zastanawia się, czy optymalizacja i pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron to szansa dla drobnych firm

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach usług czy też sklepów używają z reguły fraz lokalnych, a więc zawierających nazwę danej miejscowości, przykładowo “piekarnia kraków”, “masażysta kraków” lub “sklep odzieżowy kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla małych podmiotów na pokazanie swoich usług ewentualnym odbiorcom, zamieszkującym konkretną miejscowość. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się tylko tym, że strategia SEO skierowana jest na przyrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład przez stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy zdobywanie linków z tzw. NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży tworzenia stron internetowych i optymalizacji, pozycjonowania od ponad dekady. W trakcie tego okresu świetnie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym biznesom poprawić widoczność ich stron www i w ten sposób pozyskać nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie link building, poprawę treści, a także optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może monitorować w dowolnej chwili efekty pozycjonowania.

Kontakt z firmą:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]