Zleć pozycjonowanie stron www na seo4.net/pozycjonowanie-stron/

Pozycjonowanie to różnorodne czynności mających na celu zwiększenie obecności stron w organicznych wynikach wyszukiwania. Im wyższą pozycję zdobędzie strona w SERPach, tym większy ruch w witrynie, co w efekcie powinno skutkować zwiększeniem konwersji firmy. Innym atutem tego działania jest budowa rozpoznawalności produktu, usługi lub samego brandu.

Google analizuje każdą witrynę internetową pod kątem prawie 200 przeróżnych faktorów. Efekt tej ewaluacji przesądza o tym, na której pozycji strona lub jej podstrona wyświetli się użytkownikom przeglądarki w SERP na daną frazę. Za kluczowe czynniki rankingowe eksperci do spraw SEO uznają między innymi PageSpeed, jakość treści, jak równieżlinkowanie (zewnętrzne oraz wewnętrzne).

Wstukując w wyszukiwarkę Google jakąkolwiek frazę, użytkownikowi ukazuje się lista stron, które algorytm ocenił jako najlepiej odpowiadające na szukane hasło. Które adresy wyświetlają się w rezultatach wyszukiwania na topowych pozycjach? W głównej mierze te, których treść jest starannie nasycona przemyślanymi słowami kluczowymi. a przy tym niepowielona z innych witryn. Na pozycje wpływ ma też prędkość wczytywania się witryny (zarówno w wersji na komputer, jak i mobile), właściwie zoptymalizowany kod HTML, jak również ilość stron internetowych kierujących linki do naszej witryny.

Pozycjonowanie sklepów i stron www – zleć to zawodowcom z agencji SEO

Google regularnie koryguje algorytm, stąd warto przekazać pozycjonowanie sklepów oraz stron www zawodowcom. Słusznym wyborem jest agencja SEO, która posiada długoletnią praktykę w tym obszarze. W takich agencjach pracuje wielu ekspertów nie tylko od optymalizacji, lecz także kodowania i copywritingu. Pozostawiając pozycjonowanie zewnętrznemu podmiotowi zaoszczędzone środki i czas można przeznaczyć na inne akcje marketingowe, które dodatkowo zwiększą dochód firmy.

Do kogo adresowana jest oferta pozycjonowania stron oraz sklepów www w Google?

Pozycjonowanie to w głównej mierze oferta adresowana do zarządców stron, których zadaniem jest prezentacja i sprzedaż produktów albo usług firmy. Decydując się nawet niszowy biznes niemądrze jest obecnie nie założyć własnej strony firmowej albo ją utworzyć, ale zrezygnować z jej pozycjonowania. Konkurencja nie ustaje w staraniach o pozyskanie kolejnych klientów. Wedle badań blisko 97% osób sprawdza w sieci informacje o lokalnych usługach, co wyraźnie pokazuje do jak dużej grupy klientów można tą metodą dotrzeć. A pojawienie się adresu strony bądź sklepu na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w Google znacząco zwiększa szansę, iż klient skorzysta z naszej oferty.

Kontakt z firmą:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]