E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

Tu otrzymasz szczegółowe informacje o sklepie WooCommerce.

Planujesz otworzyć sklep online? Jeżeli masz już stronę na WordPressie, jak również jeśli nie dysponujesz żadną stroną internetową i musisz zacząć od zera, sklep WooCommerce jest wspaniałym wyjściem.

Czemu warto utworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak ogromną popularność zdobyły strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno wywnioskować, że w konsekwencji pojawiła się wtyczka pozwalająca na postawienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, bo tak nazywa się ta wtyczka, ma niemało zalet. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się w prosty sposób spersonalizować z wykorzystując darmowe bądź płatne motywy, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod kątem różnych wyszukiwarek, co powoduje, iż łatwiej jest osiągnąć wyższe pozycje w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć szerszemu kręgowi nabywców. Dzięki instalacji stosownych wtyczek poszerza się też ergonomia sklepu. W prosty sposób można w nim założyć bramki płatności i zaoferować użytkownikom przelew opłaty za zamówienie m.in. za pośrednictwem DotPay.pl albo Przelewy24.pl. WooCommerce daje też możliwość analizy sprzedaży (przygotowanie przeróżnego typu statystyk) i podpięcia z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce zleć ekspertom

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce polecamy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zadbają o poprawną semantykę kodu sklepu, jego ochronę przed atakami hakerskimi i wykorzystanie tylko niezbędnych, przetestowanych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści stworzą także blog, na którym szybko można przekazywać klientom informacje o promocjach oraz nowych towarach albo zamieszczać poradniki i omówienia oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]