Skrzynka teletechniczna – rodzaje i zastosowanie

Szukasz skrzynki telekomunikacyjnej? Odwiedź ten adres.

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być bardzo praktyczne. W sprzedaży dostaniemy wiele ich typów, których struktura musi być dostosowana na każdą ewentualność. W jaki sposób dzielimy skrzynki teletechniczne i jak powinny być zbudowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – wewnątrz budynków i poza nimi

Skrzynka telekomunikacyjna musi być skonstruowana ze wzmocnionego metalu i dodatkowo przepuszczać sygnały Wi-Fi. W sprzedaży znajdziemy 2 zasadnicze modele skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na zewnątrz budynków, która musi cechować się odpornością na ingerencje zwierząt oraz negatywne czynniki atmosferyczne. Inna ważna grupa to skrzynka umieszczona wewnątrz mieszkań, w której znajdują się istotne przewody – na przykład skrętki koncentryczne oraz niezbędne przyłącza urządzeń – wzmacniacze RTV, wejścia optyczne. Poszczególne urządzenia możemy przyłączyć na przykład na paski z rzepem lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – dopasuj modele

Istotnym elementem jest także ochrona przed dostaniem się do szafki osób niepowołanych. W tym celu stosuje się wzmocnione zamki. Bezpieczeństwo jest niesamowicie ważne w przypadku na dzieci. Pamiętajmy też o uporządkowaniu kabli – do tego celu służą dedykowane komory. Na rynku znajdziemy wiele modeli szafek – posiadają one różne rozmiary, dzięki czemu szybko dostosujemy je do swoich potrzeb.

Kontakt z firmą:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]