Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Dystrybutor silników prądu stałego - z kompletną ofertą zapoznasz się na ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz powszechniejsze użycie robotyki w różnych dziedzinach przemysłu, wymusza poszukiwanie najlepszych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Rodzima spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi dokładne serwonapędy i sterowniki serwo od renomowanych światowych wytwórców.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty ELMO Motion Control i Positec

Działająca od ponad dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, silników DC, a także motoreduktorów (AC, DC i BLDC) wytwarzanych z najwyższej klasy surowców przez uznanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy szczycące się dużą żywotnością i niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy stosuje się między innymi w produkcji robotów przemysłowych, sprzętu medycznego czy frezarek, a z racji możliwości ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, a także przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 °C.

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie również rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company oraz Positec.

Kontakt z firmą:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]