Wynajem szalunków – dobre strony

Wynajem szalunków Kraków - w tym miejscu przeczytasz o aktualnej ofercie.

Szalowanie to jedna z najchętniej wykorzystywanych na budowach technologii. Na czym polega? Szalunek to swego typu forma, w którą wylewany jest beton – najczęściej przy budowie fundamentów. Szalunki bardzo często wykonywane są z drewna, jednak spotyka się również wersje zrobione ze stali, a niekiedy również plastiku. Pozostałymi niezbędnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, bo te pozwalają na osiągnięcie wymaganych efektów. Jednak z uwagi na spore ceny nie zawsze firmy budowlane mają własne szalunki. Kiedy okażą się niezbędne, mają szansę bowiem po prostu je wynająć – szczególnie, że wynajem szalunków to obecnie bardzo często spotykana usługa.

Wynajem szalunków – dla których firm?

Kupno swoich szalunków będzie dobrym pomysłem dla firm często otrzymujących zlecenia na budowę fundamentów, gdyż jak przed chwilą nadmieniliśmy, będą one do tego niezbędne. Jeżeli zaś budowanie fundamentów nie jest główną usługą danej firmy, dobrze sprawdzić atuty, jakie daje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy go wybrać? Głównie z powodów finansowych – wynajęcie szalunków parę razy w roku jest bardziej opłacalne niż ich zakup. Dobrze wspomnieć także o funkcjonalności, gdyż przechowywanie rzadko używanych szalunków może powodować spore koszty.

O czym pamiętać przy wyborze wynajmu szalunków?

Jeżeli postawimy na wynajem szalunków, warto dobrze zastanowić się nad tym, która firma nam je zapewni. Jak ją znaleźć? Najlepiej zdecydować się na usługi ekipy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla ekip budowlanych – dzięki temu otrzymamy gwarancję tego, że szalunki okażą się solidne i funkcjonalne. Bardzo istotna będzie również obsługa kontrahenta – w sytuacji, gdy coraz bliższy jest termin startu prac nie możemy pozwolić sobie na spóźnienia. W razie wątpliwości warto natomiast wejść do internetu, by sprawdzić, co o usługach danego przedsiębiorstwa sądzą dotychczasowi kontrahenci.

Kontakt z firmą:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]