Projektowanie i wykończenia wnętrz – pomoże Ci w tym architekt

Chcesz poznać więcej szczegółów o projektowaniu wnętrz Kraków? Wejdź na https://joannaklusak.com/oferta/.

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których przebywamy, ma ogromny wpływ na nasz nastrój. Należy zatem zatroszczyć się o to, żeby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się być łatwe, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać je doskonale, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym będziemy żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy opiekę specjalisty na wszelkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, bo optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Aby jego pomysły zostały zrealizowane, na ogół niezbędny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów mieszkań, architekt oferuje także wsparcie przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Kontakt z firmą:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]