nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane, drzwi drewniane

Poznaj zalety i różnorodność nowoczesnych drzwi drewnianych

Drzwi drewniane to wciąż popularne rozwiązanie, używane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach zaprojektowanych w tradycyjnym stylu. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Prezentujemy kluczowe parametry i opcję produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane przetrwają przez wiele lat

Drewno to organiczny surowiec, który zastosowany jako detal aranżacji mieszkania powoduje, iż jest ono bardziej intymne i przytulne, a należycie pielęgnowany utrzyma się w niezmienionej kondycji nawet kilkanaście lat. Nowoczesne techniki pozwalają bardzo dobrze dopasować cechy drewna z potrzebami współczesnego odbiorcy, co owocuje produkcją drzwi charakteryzujących się gustownym designem i ogromną funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się małym stopniem rozszerzalności (czyli nie odkształcają się) oraz właściwą izolacją termiczną. Możliwość wykończenia ich zewnętrznej powierzchni każdym kolorem, lakierem lub bejcą sprawia, że tego rodzaju drzwi zauważymy w pomieszczeniach różnego typu – zarówno zaaranżowanych w nowomodnym, skandynawskim stylu, jak i domach urządzonych w stylistyce industrialnej. U producentów znajdziemy drzwi drewniane wykonane z dębu, mahoniu oraz sosny, wzory z progiem lub bez, zabezpieczone ekologicznymi lakierami na bazie wody, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe i wiele innych odmian, które zachwycają estetyką i doskonale wyglądają przez długi czas.

Nowoczesne drzwi drewniane zamówisz także na wymiar

Chcesz zamontować w swoim gabinecie skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnym formacie lub nieszablonowych rozmiarach? Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji wypada zaufać kompetentnym producentom, którzy oferują bezpłatny pomiar, konsultacje techniczne, a także możliwość zrealizowania projektu na jednostkowe zamówienie. Firma Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, jednocześnie gwarantuje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do najróżniejszych potrzeb zamawiającego i przykładowo wykończyć je szkłem – m.in. szybami fazowanymi, witrażowymi lub bezpiecznymi, co bez wątpienia podnosi ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być również zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Kontakt z firmą:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]