Muldy budowlane i inne kontenery budowlane

Jeśli chcesz zamówić kontenery na gruz, koniecznie sprawdź https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych pracach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontenery budowlane – wybierz najwyższą jakość

w naszym kraju wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego rodzaju pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest sporo rodzajów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, kontenery otwarte, z pokrywą, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery stalowe oraz wiele innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener lub otwarty. Na budowach częstokroć wykorzystywane są także kontenery do transportu surowców sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie opróżnić.

Kontakt z firmą:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]