Do czego służą podpory stropowe?

Podpory Peri znajdziesz na https://sklep.abcszalunki.pl/18-podpory-stropowe.

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niemożliwe. Jak się ich używa? Kiedy opłaca się wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – rodzaje i jej funkcja

Pośród szalunków wyróżniamy podpory stropowe oraz deskowania do wykopów i ścienne. Ten pierwszy rodzaj używany jest do podtrzymywania stropów – dzięki temu tymczasowemu elementowi konstrukcyjnemu można zalać strop cementem i stosowne jego uformowanie. Ważną funkcję pełnią też stoliki szalunkowe oraz drewniane dźwigary – niezbędne w trakcie prowadzania prac budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wytworzone ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję ustawiania wysokości, co pozwala stosować je w wielu sytuacjach. Zwykle w sprzedaży dostępne są podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów albo od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – czołowi producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe charakteryzują się wysoką trwałością, są również łatwe w montażu, a możliwości użycia ich w budownictwie są ogromne. Wśród wiodących producentów warto wymienić szalunki Altrad, podpory Peri, jak również elementy produkowane przez firmy Pionart, Olan czy Hunnebeck. Na szczególną adnotację zasługują podpory Peri, które wyróżniają się wysoką jakością, innowacyjnymi rozwiązaniami oraz przemyślaną strukturą. Podpory szalunkowe Peri są dostosowane do wykorzystywania nawet w niekorzystnych warunkach. Aktualnie sporo przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wynajem systemów szalunkowych – przystępne ceny powodują, iż usługi te zyskują na popularności. Wynajęcie podpór stropowych to także oszczędność czasu.

Kontakt z firmą:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]