Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Więcej na temat Kraków architekt na https://joannaklusak.com.

Biuro projektów świadczy zróżnicowane spektrum usług – pomaga realizować fantazje osób, które pragną zamieszkać w komfortowym i ergonomicznym domku jednorodzinnym, ale też kieruje ofertę do instytucji publicznych czy firm. Architekt może opracować kompleksowy projekt budynku, a następnie czynnie nadzorować zaawansowanie robót, zaplanować renowację budynku lub wystąpić z propozycją aranżacji już istniejących rezydencji, jak również zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak wesprze Cię wykwalifikowane biuro projektów?

Szukasz pomysłowych, niespotykanych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się spośród innych budowli w mieście? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie funkcjonalny, a w tym samym czasie wygodny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Wśród projektów dostępne są zarówno te zgodne z aktualnymi trendami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektowe – co projektowaliśmy

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz mieszkań, domów jednorodzinnych, jak i budynków publicznych oraz wnętrz komercyjnych. Dotychczasowe realizacje to między innymi mieszkania pod wynajem, żłobki, budynki rekreacyjne czy kawiarnie. Kompozycja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb odbiorcy oraz specyfiki danego budynku. Nasze biuro projektów może również rozplanować funkcjonalne i obszerne szafy wnękowe, które pozwolą na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Kontakt z firmą:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]