Architekt – Bartek Sitarski

Zgłoś się po pomoc do architekta Kraków.

Wybory czekające na nas na początkowym etapie wznoszenia domu decydują o tym, czy odpowie na wszystkie oczekiwania. Dlatego należy dobrze przemyśleć każdy aspekt i, kiedy nie mamy wystarczającej wiedzy, każdy wybór uzgodnić ze specjalistą. Architekt doradzi nam, jak rozlokować każdy z pokojów i pomoże dostosować budynek do naszych oczekiwań. Z jakich powodów powinniśmy postawić na porady sprawdzonego architekta?

Jak znaleźć materiały? Z pomocą przyjdzie architekt

Przyszli posiadacze domu mogą mieć problemy z wyborem materiałów, z jakich obiekt ma być zbudowany. A ta decyzja jest niezwykle ważna, gdy mają one ogromny wpływ na wygodę domu. Dlatego warto wcześniej skonsultować to z architektem, by mieć gwarancję, że później nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Nie potrafisz wybrać projektu? Pomoże architekt

Dom w starym stylu lub może któryś z nowocześniejszych projektów? Niski czy piętrowy? Podobnych wątpliwości wznoszący dom mają całe mnóstwo, a w rozwiązaniu podobnych problemów pomoże nikt inny, jak architekt. Jest w stanie zarekomendować któryś z gotowych projektów lub stworzyć go słuchając zgłaszanych przez nas uwag.

O czym pamiętać przed rozmową z architektem?

Zanim porozmawiamy z architektem, dobrze przemyślmy nasze potrzeby. Warto również na tym etapie zdać sobie sprawę z tego, jakimi funduszami dysponujemy – architekt będzie w stanie polecić nam najlepsze technologie – i przygotować wszystkie dokumenty posesji.

Kontakt z firmą:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]