Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego

Na obraczki.net.pl uzyskasz poradę złotnika Kraków.

Wraz z rozkwitem rynku i zwiększeniem się dostępu do internetu, zmodyfikowaliśmy także nasze zwyczaje odnośnie robienia zakupów. W dzisiejszych czasach bardzo chętnie korzystamy z opcji zamawiania przez internet. I choć w sieci można wyszukać nieomalże wszystko, wciąż wiele artykułów należy kupować w sklepach stacjonarnych. Jednym z nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z porady profesjonalisty

Kupno złotej broszki, pierścionka bądź łańcuszka wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Dlatego, żeby mieć pewność, iż biżuteria zaspokoi całkowicie nasze oczekiwania, powinniśmy przyjrzeć się jej bezpośrednio u jubilera. Jest wiele argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli mamy zamiar nabyć pierścionek czy też obrączki, mamy możliwość przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak „na żywo” będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeżeli natomiast znajdziemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on za ciasny albo zbyt luźny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do pożądanego obwodu lub sporządzi nowy. Kolejną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania rzetelnej pomocy złotnika. Pomoże on nam dobrać stosowny kruszec, wskaże aktualne nurty we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, a osobom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co teraz wręcza się z okazji ślubu, komunii czy urodzin.

Sklep jubilerski – reperacja uszkodzonej biżuterii i tworzenie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale również świadczą pomocnicze usługi. Reperacja zepsutej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeżeli zerwał się nam naszyjnik lub wypadł kryształek z kolczyka, jubiler szybko i sprawnie zreperuje go w swoim zakładzie. Gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto miał inny obwód palca, złotnik zmieni obwód takiego pierścionka. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje również na wisiorku lub pierścionku gratulacje, datę, podziękowania czy też inny znaczący dla nas cytat. Z kolei jeśli chcemy podarować komuś wyjątkowy prezent, albo mamy własny pomysł na broszkę lub zawieszkę, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w domu posiadamy zniszczoną bądź zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Kontakt z firmą:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]