Więcej informacji o srebrnych wisiorkach.

Magia wisiorków

Noszenie oryginalnej biżuterii ceni sobie chyba każda kobieta. Niezależnie od okazji przyjemnie jest mieć zwracający uwagę element biżuterii. Co więcej chciałoby się by było to coś nowego. Niestety luksus nabywania dużej ilości biżuterii nie każdej z przedstawicielek płci pięknej jest dostępna. Tym lepszym rozwiązaniem jest posiadanie wisiorków. Jeśli chcesz mieć na sobie za każdym razem co innego, wisiorki Ci to ułatwią.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może leżeć blisko przy szyi albo nisko na dekolcie – wszystko zależy od tego jaką długość łańcuszka wybierzesz. Może to całkowicie odmienić wygląd całości biżuterii.

Uwagę warto zwrócić również na szerokość dobieranego łańcuszka i tworzywo, z jakiego został wykonany. Nasz wybór może paść na łańcuszek srebrny, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności naszej biżuterii może dodać nietypowy kształt samego wisiorka. Można dostać je w formie klasycznej (owalu, łezki, rąbu itp.), ale również imitujące zwierzęta, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroką ofertę jest również jeśli chodzi o tworzywie wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]