Srebrne kolczyki – jak wybierać i pielęgnować

Jeśli chcesz kupić srebrne kolczyki, koniecznie sprawdź www.srebrnekolczyki.pl

Jednymi z najczęściej nabywanych przez kobiety dodatków są zdecydowanie srebrne kolczyki. Pasują na każdą sytuację – niezwykle uroczystą i w luźniejszym klimacie. Przekonajmy się dlaczego są tak chętnie kupowane, a także gdzie można je nabyć.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych formach. Najbardziej modne są urocze sztyfty, które pasują na różne wydarzenia, są skromne, jak również stylowe. Równie często kupowane są długie akcesoria, które cudownie wydłużają szyję. Mogą być okraszone kosztownymi kamieniami albo całkowicie proste. Dodatki wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie dzieje się w przypadku błyskotek z stopów nieszlachetnych. Dobierając kolczyki sprawdźmy cechy probiercze oraz technikę ich wykończenia – najbardziej niebanalne wyprodukowano techniką przyciemniania.

Jak pielęgnować srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki trzeba dobrze oczyszczać i systematycznie eliminować najmniejsze zanieczyszczenia, żeby zawsze wyglądały perfekcyjnie. Należy odkurzać je codziennie delikatną szmatką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, używać specjalistyczne środki nabłyszczające, a przeznaczone na ważne okazje kolczyki trzymać w szczelnych pokrowcach. Nie polecamy natomiast starych sposobów czyszczenia, takich jak pasta do zębów czy sól. Tego typu preparaty mocno podrażniają miękką strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Największy wybór biżuterii jest bez wątpienia w e-sklepach, które zapewniają błyskawiczny dowóz do domu i atrakcyjne wyprzedaże. Ponadto zakupy w internecie to niezwykły komfort, który na pewno docenią przede wszystkim zapracowane panie domu.