Kilka porad dla kupujących kolczyki na sztyftach

Skieruj się tu jeśli interesuje Cię kolczyki sztyfty.

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, rzutuje nie tylko wykorzystany do ich zrobienia metal, wzór i ozdobne kamienie, ale też typ zapięcia. Na rynku znajdziemy różne rodzaje mocowań – między innymi wiszące bigle lub dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najlepszy zakup dla tych Pań, które cenią prostotę i komfort, bo małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i nie obciążają uszu. Bardzo istotna okazuje się również rozmaitość projektów kolczyków na sztyftach – są wśród nich modele na wyjątkowe okazje oraz te, które bez problemów można zakładać na co dzień.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych kreacji

Kolczyki na sztyftach okazują się często naprawdę eleganckie, a jednocześnie nie rażą nadmiarem. Dobrym rozwiązaniem okażą się niewątpliwie wyprodukowane ze srebra kolczyki zdobione niewielkimi, ozdobnymi kamieniami – topazem czy kryształem. Najlepiej wyglądać będą przy stonowanych, lecz stylowych strojach – ich wkomponowanie upraszczają małe rozmiary i minimalistyczny projekt.

Kolczyki na sztyftach na co dzień

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach mogą być noszone także do codziennych kreacji. Do biura warto założyć zwłaszcza kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi kamieniami – wyglądają niemal równie korzystnie, co prawdziwe, ale ich możliwe zapodzianie nie okaże się tak dotkliwe. Sztuczne minerały, które szczególnie łatwo łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem również warto wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku żartobliwą ozdobą.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]